Tipy na výlety
On-line rezervace

Paintball - ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

První hřiště vzniklo v r. 2000. Každý rok se bourá a staví nové hřiště, aby se měli stálí hráči na co těšit.

Tento rok si budete moci vybrat z těchto typů hřišť:

- outdoorové hřiště - les, potok a uměle vytvořené překážky
- sportovní hřiště
- supairballové hřiště sportovní - přenosné nafukovací

Velká výhoda tohoto outdorového a sportovního hřiště je, že se nachází v blízkosti chalupy, u které se dá posedět, dát si grilované maso, čepované pivo nebo nealko a zároveň se dívat na hru ještě nevyřazených hráčů. Protože u paintballu jde hlavně o velkou zábavu.


Paintball je jeden z nových, rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je hra ve které může každý prožít nejen radost z výhry ale i poznat, jak málo stačí k prohře.

Jak se hraje

Přestože existuje mnoho variant této hry, pro většinu je společné to,že ji hrají vždy dva týmy proti sobě. Cílem hry je získat vlajku soupeře, ubránit vlastní vlajku, a zároveň vyřadit co nejvíce protihráčů. Počet hráčů se pohybuje od dvou či pěti až po 500 na každé straně. Počet je limitován pouze rozlohou hrací plochy. Paintballové souboje mají většinou časový limit 10 až 45 minut, podle rozlohy "hřiště" a počtu hráčů.

S čím se hraje

Paintballové zbraně jsou speciální značkovací pistole na stlačený vzduch nebo CO2, vystřelující želatinové kuličky naplněné barvou. Jejich mířený dostřel je třicet až čtyřicet metrů. Paintballové pistole jsou různých druhů a tvarů. Od malých pistolí na 12-gramové CO2 bombičky a deset kuliček v zásobníku, až po zbraně s plnitelnými bombami na CO2 a zásobníkem na 200 kuliček. Některé zbraně se musí po každém výstřelu natahovat (tzv. pump action), a jiné jsou poloautomatické (sami se po výstřelu nabijí) nebo dokonce plnoautomatické. Paintballové náboje jsou kulaté tenkostěnné želatinové kapsle s barevnou tekutinou uvnitř. Jejich tekutá náplň je netoxická, neleptavá, vodou rozpustná a biologicky nezávadná. Z oblečení a z těla se dá omýt vodou a mýdlem. Když je hráč paintballovým nábojem zasažen, želatinová kapsle praskne a tekutina obsažená uvnitř zanechá jasnou barevnou značku. Kdo je takto označen, je vyřazen ze hry. Během hry musí mít hráči na očích nasazeny speciální paintballové brýle chránící oči.

Kde se hraje

Paintballové hřiště může být přírodní nebo uměle postavené. Využívá terénní nerovnosti, stromy, ale i budovy nebo uměle vytvořené překážky, které hráči používají jako kryty.

Kdo ho hraje

Paintball hrají miliony mužů a žen všech věkových kategorií, povolání i životních stylů na všech kontinentech.

Další informace a fotogalerii naleznete na internetových stránkách www.rprpaintball.cz.

Zdroj: www.rprpaintball.cz

Služby hotelu

 • zdarma parkoviště
 • zdarma wi-fi v areálu hotelu
 • úschovna cenných předmětů
 • vybavení pro školení
 • pronájem sálu a prostor
 • k dispozici TV, Hi-Fi, Flipchart, dataprojektor, video
 • možnost zapůjčení DVD
 • půjčení a úschova jízdních kol
 • informační a propagační materiály
 • tipy na výlety v regionu
 • sleva pro stálé klienty

Chci zasílat novinky na email:

Hotel & Garden U Holubů v Čeladné hodnocení
Back to top