Tipy na výlety
On-line rezervace

Fit & Relax Centrum Harcovka - FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

INDOOR CYCLING

Vysoce aerobní cvičení na stacionárních kolech značky Tomahawk, pevné a důmyslné konstrukce určené právě pro tento druh cvičení.

PILATES - CVIČENÍ PRO DOKONALOU POSTAVU

- pro sportovce
- pro lidi s nadváhou
- pro lidi s chronickou bolestí zad,
- pro lidi trpící stresem
- pro lidi se zájmem o prevenci osteoporózy

Powerjóga

Powerjógu můžeme cvičit z celé řady důvodů - abychom zůstali fit a zdraví, nebo abychom se zotavili po nemoci, pro zlepšení a zachování našeho nervového systému, pro zklidnění mysli. Yoga nabízí jak fyzické tak duševní výhody pro organismus. Lidé každého věku mohou při tomto cvičení také rozvíjet rovnováhu a koordinaci pohybů. Kombinuje se zde cvičení s relaxačními technikami tak, aby se dosáhlo revitalizace těla a osvobození mysli od napětí, stresu a únavy. Naučíte se při ní cviky, které můžete bez obav sami provozovat např. doma.

Gravid jóga

Systém cvičení lze rozdělit na tři části:

Jógová relaxace – uvolňuje se tělo a obličej. Oddělujeme myšlenky podstatné od nepodstatných a tak se dostat mimo stav myšlenek a hloubkově relaxujeme. Posíláme energii svému děťátku.

Cvičení hathajógy - je založené na souhře těla i ducha, takže nelze dojít k přetížení organismu. Snažíme se dojít k hlubšímu prožitku cvičení, jelikož se nejedná pouze o fyzický výsledek. Posilujeme dno pánevní, což je důležité pro donošení děťátka až do termínu porodu, uvolňujeme kyčle a připravujeme tělo na porod. Posílení hlubokých vnitřních svalů Vám usnadní porod.

Dýchání je to nejdůležitější - dostat dech pod kontrolu je to nejpodstatnější v období těhotenství a zejména pak při porodu. V průběhu těhotenství plod dýchá skrze plíce maminky, proto se v józe učíme dýchat jógovým dechem a tak zvyšujeme objem plic a srdíčka. Zároveň si zlepšujeme imunitní systém a uvolňujeme systém nervový.

Masáže

- klasické, rekondiční
- sportovní
- relaxační, reflexní

Formování

Zaměřené na posílení celého těla, zejména těch svalů, které „jsou vidět“. Tím je cvičení velice atraktivní. Rychle a účinně upravuje problémové partie, jako je zadeček, břicho, ale také paže – a tím srovnává případný nepoměr u postav typu hrušky. Při cvičení se používají činky a gumy.

Balóny
Moderní tanec
Jóga pro děti 6-11 let

Kontakt:

Fit & Relax Centrum Harcovka
Harcovská 12, Frýdlant nad Ostravicí
tel: +420 602 205 356
www.harcovka.cz

Zdroj: www.harcovka.cz
 

Služby hotelu

 • zdarma parkoviště
 • zdarma wi-fi v areálu hotelu
 • úschovna cenných předmětů
 • vybavení pro školení
 • pronájem sálu a prostor
 • k dispozici TV, Hi-Fi, Flipchart, dataprojektor, video
 • možnost zapůjčení DVD
 • půjčení a úschova jízdních kol
 • informační a propagační materiály
 • tipy na výlety v regionu
 • sleva pro stálé klienty

Chci zasílat novinky na email:

Hotel & Garden U Holubů v Čeladné hodnocení
Back to top