wellness - masáže
On-line rezervace

Relaxační masáže

Relaxační masáže

Pro celkovou pohodu, odstranění napětí a uvolnění svalů je blahodárný dotyk. Masáž prospívá každému z nás, ale musí být pro každého přizpůsobena přímo „na tělo". Útulné prostředí, teplo, vůně, klid a jemná hudba pomáhá uvolnit vaši mysl a tělo.

 

Vyberte si ze široké nabídky masáží. Průměrná doba masáže je cca 60 minut. 


Klasická rekondiční

Při klasické masáži se používá tlak, tření, hnětení, roztírání či tepání příslušných svalových partií. Vychází ze znalosti svalového systému. Masér navíc svou sestavu přizpůsobuje aktuálnímu stavu těla svého klienta. Na přání klienta je možné se více zaměřit na určité partie a jiné vynechat, rovněž je možné používat větší či menší přítlak či zkombinovat s jinými technikami pro navození uvolnění a odpočinku.

 

Cena: 600 Kč/60 minut 


Horská relaxační masáž

Hlavním cílem relaxační masáže je přirozená harmonizace těla i duše. Je vhodná pro každého, kdo potřebuje uvolnit tělo a zbavit se nahromaděného stresu.

 

Tento druh masáže používá uspořádaný soubor jemných hmatů k uvolnění nervového systému, odstranění únavy, relaxaci a posílení regenerace organismu.

 

Masáž je zahájena v leže na břiše masáží nohou zezadu, masítujeme plosky nohou, lýtka, stehna, následuje masáž zad. Potom se klient obrátí na záda a pokračujeme v masáži nohou zepředu, kde úvod začínáme reflexní terapií na plosce chodidla, jsou aktivovány reflexní plošky srdce, jater, plic a ledvin. Masáž končí masáží hlavy (obličej + vlasová část).

 

Celá masáž je prováděna jenmnou technikou bez hubších přítlaků, k prohřátí svalů používáme lokálnaromě i teplé lávové kameny.

 

Použité oleje:

značka Manufaktura, 100% příodní oleje:meruňkový, chmelový, vinná réva

značka Just - antistres - pro masáž těla

značka LR - jemný olej pro vitalitu pleti pro masáž obličeje

 

Součástí masáže je relaxační hudba a aromalampa.

 

Cena: 750 Kč/60 minut

 


Aroma masáž I. + II.

Relaxační masáž celková nebo cílená, která spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující akupresurou. Velmi účinně uvolní celé Vaše tělo i mysl.

 

Aroma masáž I.

Na výběr je několik druhů esencí s různými účinky. Lze kombinovat i několik esencí s podobným účinkem dohromady.

Jedna s použitých esencí se aplikuje také do aromalampy, účinek aromaterapie je tak podpořen také vdechováním.

 

Levandule

Působí antisepticky, regeneruje buňky pokožky, uklidňuje nervové napětí, působí také jako antidepresivum a proti nespavosti.Má blahodárné účinky při bolestech hlavy a migréně.

 

Ylang-Ylang

Působí antidepresivně, zmírňuje nervové napětí a nespavost, snižuje krevní tlak, působí jako afrodiziakum.

 

Citronela

Má antidepresivní, silně antivirální a repelentní účinky, podporuje koncentraci a zlepšuje náladu. Vhodná při bolestech hlavy.

 

Eukalyptus

Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

 

Při tomto druhu masáže jsou nejprve vaše ruce a nohy, včetně konečků prstů, systematicky promasírovány. Poté se postupuje od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly, které se zcela uvolní. Aroma masáž se provádí až do celkového uvolnění těla.

 

Aroma masáž II.

Relaxační masáž pojmenovaná dle již namíchaných masážních olejů, které obsahují příměsi několika esencí.

 

Relax (Relax aroma)

Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Masážní olej obsahuje oleje lisované za studena: mandle, makadamie, meruňku, 100% esenciální oleje: růžové dřevo (účinné při stresu, bolestech hlavy a nespavosti), bergamot (zmírňuje napětí a úzkost), lemongrass (drobná poranění a výron, zmírňuje otoky), vitamíny A,E,F, lecitin.

 

Orient (Orient aroma)

Vylepšuje stav pleti, regeneruje pokožku. Masážní olej obsajuje pěstící oleje bio jojobový, mandlový a meruňkový a smyslnou směs esenciálních olejů z vanilky, jasmínu a geránie.

 

 

Cena: 650 Kč/60 minut


Masáž lávovými kameny

Horké lávové kameny mají schopnost uvolňovat a "vytáhnout" z nich bolest a negativní energii.

 

Jedná se o velmi příjemnou metodu kombinujícíc masáž lávovými kameny a účinek esenciálních masážních olejů. Jsou zde použity odlišné masážní hmaty než u klasické masáže (předloktí ruky).

 

Masážní pohyby jsou dlouhé, plynulé a velmi pomalé. Aromatické oleje, umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo.

 

Použité oleje:

100% přírodní olej + esence s vůní Ylang-ylang - afrodiziakum, uklidňuje, uvolňuje, harmonizuje a zlepšuje náladu.

 

Součástí masáže je hudba a aromaplampa.

 

Cena: 900 Kč/90 minut

 


Služby hotelu

 • zdarma parkoviště
 • zdarma wi-fi v areálu hotelu
 • úschovna cenných předmětů
 • vybavení pro školení
 • pronájem sálu a prostor
 • k dispozici TV, Hi-Fi, Flipchart, dataprojektor, video
 • možnost zapůjčení DVD
 • půjčení a úschova jízdních kol
 • informační a propagační materiály
 • tipy na výlety v regionu
 • sleva pro stálé klienty

Chci zasílat novinky na email:

Hotel & Garden U Holubů v Čeladné hodnocení
Back to top