Hotel U Holubu, Beskydy Hotel U Holubu, Beskydy Hotel U Holubu, Beskydy Hotel U Holubu, Beskydy Ubytování
On-line rezervace

Přehled pokojů

Pokoj č. 1 Elegant

Dvoulůžkový+možnost dvě přistýlky, koupelna (sprcha+WC), televize

Vzdušný a prostorný pokoj se nachází v prvním patře hotelu. Na první pohled vás upoutá velké arkýřové okno s výhledem na louku a les. Pokoj je obložen světlým dřevěným obkladem v kombinaci s okrovou barvou na stěnách. Vše doplňují závěsy a doplňky v příjemných teplých odstínech – oranžová, hnědá, žlutá. Pokoj je dvoulůžkový s rozkládací sedačkou, která umožňuje zcela pohodlné spaní dalším dvěma osobám. Pokoj je vybaven koupelnou (sprcha+WC) a televizí.

» více


Pokoj č. 2 Elegant

Dvoulůžkový+ možnost dvě přistýlky, koupelna (sprcha+WC), televize

Prostorný pokoj, plný světla s výhledem na louku a les naleznete v prvním patře hotelu. Kombinace světlého dřevěného obložení s barvami terakota a hnědá působí velmi hřejivým a útulným dojmem. Dvoulůžková postel a rozkládací sedačka umožňuje zcela pohodlné spaní dalším dvěma osobám. Dřevěný psací stůl, televize a koupelna se sprchou a WC jsou vám plně k dispozici.

» více


Pokoj č. 3 History apartmá

Dvoulůžkový+ možnost dvě přistýlky, koupelna (sprcha+WC), televize

Krásný pokoj v prvním patře hotelu s původním obložením a vestavěným nábytkem má atmosféru prvorepublikové noblesy. Klenutý strop vykládaný tmavým lakovaným obložení a netradičně řešené okno připomíná kajutu korábu. Důmyslně propracovaný vestavěný nábytek ukrývá nejen úložné skříňky, ale také neporušený psací stůl. Červený koberec, nebesa nad kovovou manželskou postelí, žlutohnědé potahové látky dodávají pokoji eleganci a pocit komfortu. V prostoru původní otevřené terasy je odpočinková část pokoje s konferenčním stolkem a rozkládací sedačkou, která umožňuje pohodlné spaní dalším dvěma osobám. Za ní je vybudována koupelna v moderním pojetí, v chladném kamenném tónu. Velká okna a výhled umocňují vnímání okolní nádhery beskydských hor.

» více


Pokoje Designblok

„...horský design má své místo“

V nově přistavěné moderní části hotelového komplexu vám pokoje nabídnou dostatek komfortu v plném znění s nápaditým a neočekávaným designem. Pokoje jsou prostorné s prvky dřeva a moderně pojatými detaily, vybaveny TV, koupelnou, minibarem…

» více


Pokoj č. 5 Dvoulůžkový Standard

Dvoulůžkový , koupelna (sprcha+WC), televize

Útulný pokoj ve druhém patře hotelu s výhledem na restauraci a okolní přírodu. Disponuje koupelnou se sprchou a WC. Součástí vybavení je televize.

» více


Pokoj č. 6 Dvoulůžkový Standard

Dvoulůžkový , koupelna (sprcha+WC), televize

Horský svěží styl s prvky dřeva a moderního designu. Pokoj se nachází ve druhém patře hotelu. Je vybaven televizí. Součástí je koupelna se sprchou a WC. Krásný výhled do korun stromů.

» více


Pokoj č. 7 Dvoulůžkový Standard

Dvoulůžkový , koupelna (sprcha+WC), televize

Horský svěží styl s prvky dřeva a moderního designu. Pokoj se nachází ve druhém patře hotelu.. Je vybaven televizí. Součástí je koupelna se sprchou a WC. Krásný výhled do korun stromů.

» více


Pokoj č. 8 Elegant

Dvoulůžkový+možnost dvě přistýlky, koupelna (sprcha+WC), televize

Prostorný pokoj ve druhém patře kombinuje klasické dřevěné obložení s moderními detaily. K vybavení pokoje patří televize a koupelna se sprchou a WC. Rozkládací pohovka umožňuje pohodlné spaní dalším dvěma osobám. Nádherný výhled na louku a les.

» více


Pokoj č. 9 Turist

Dvoulůžkový pokoj s umyvadlem na pokoji, sprcha+WC v patře

Jednoduše upravený podkrovní pokoj ve druhém patře hotelu s výhledem na okolní přírodu. Pokoj je vybaven umyvadlem. Sprcha a WC jsou k dispozici na chodbě.

» více


Pokoj č. 10 Elegant

Čtyřlůžkový +možnost dvě přistýlky, koupelna (sprcha+WC), televize

Prostorný pokoj v podkroví hotelu. K vybavení pokoje patří televize a koupelna se sprchou a WC. Nádherný výhled na louku a les.

» více


Pokoj č. 11 Exclusive apartmá

Myšlenka přírody v moderním pojetí navazuje v nově zřízeném apartmá na působivý interiér restaurace. Pokoj má samostatný (bezbariérový) vchod. Je dvoulůžkový s rozkládací sedačkou, která umožňuje zcela pohodlné spaní dalším dvěma osobám. Pokoj je vybaven televizí, minibarem a koupelnou (dvoj-umyvadlo,sprcha, fén ), má samostatné WC a důmyslně utajený průchod přímo do wellnessové části hotelu...

» více


Služby hotelu

 • zdarma parkoviště
 • zdarma wi-fi v areálu hotelu
 • úschovna cenných předmětů
 • vybavení pro školení
 • pronájem sálu a prostor
 • k dispozici TV, Hi-Fi, Flipchart, dataprojektor, video
 • možnost zapůjčení DVD
 • půjčení a úschova jízdních kol
 • informační a propagační materiály
 • tipy na výlety v regionu
 • sleva pro stálé klienty

Chci zasílat novinky na email:

Hotel & Garden U Holubů v Čeladné hodnocení
Back to top